Description
| Brand | Motorola |
| Ram Memory Installed Size | 2 GB |
| CPU Model | MediaTek Helio |
| CPU Speed | 2000 MHz |
| Memory Storage Capacity | 2 GB |
| Screen Size | 6.67 Inches |
| Resolution | 720 x 1604 |
| Wireless Carrier | Airtel |
| Connectivity Technology | 2G GSM, 3G, 4G/LTE |
| Wireless network technology | LTE |


Reviews
There are no reviews yet.