Description
Samsung Galaxy A05 A055M 64GB Dual-SIM GSM Unlocked Android Smartphone (Latin America Version) – Black
Available in Black and Green
| Brand | SAMSUNG |
| Operating System | Android 13.0 |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| CPU Model | MediaTek Helio |
| CPU Speed | 2 GHz |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 720 x 1600 |
| Model Name | A055M |
| Wireless Carrier | Unlocked |


Reviews
There are no reviews yet.