Description
| Brand | Samsung |
| Model Name | Samsung Galaxy A06 |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| CPU Model | MediaTek Helio |
| CPU Speed | 2 GHz |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 720 x 1600 |
| Refresh Rate | 60 hertz |
Original price was: $199.00.$179.00Current price is: $179.00.
| Brand | Samsung |
| Model Name | Samsung Galaxy A06 |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| CPU Model | MediaTek Helio |
| CPU Speed | 2 GHz |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 720 x 1600 |
| Refresh Rate | 60 hertz |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.