Description
Product details
| Brand | Samsung |
| Model Name | Galaxy A02s |
| Wireless Carrier | Unlocked |
| Operating System | Android 13.0 |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| CPU Speed | 2 GHz |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Screen Size | 6.6 Inches |
| Resolution | 2408 x 1080 |


Reviews
There are no reviews yet.