Description
Samsung Galaxy A14 5G A Series Cell Phone, Factory Unlocked Android Smartphone, 64GB w/Expandable Storage, Long Battery Life, 13MP Camera, 6.6″ Infinite Display Screen, US Version, 2023, Black.
| Brand | SAMSUNG |
| Operating System | Android 13.0 |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| CPU Model | MTK 8121 |
| CPU Speed | 2 GHz |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Screen Size | 6.6 Inches |
| Refresh Rate | 90 Hz |
| Model Name | Galaxy A14 5G |
| Wireless Carrier | Unlocked for All Carriers |


Reviews
There are no reviews yet.